wersja do wydruku Piotr Gęsior 31.10.2018 13:53

Skład Rady Gminy Zebrzydowice VIII kadencji - wybrani radni

Miejscowość Obwód Okręg Nazwisko i imię – imiona Zgłoszony przez Komitet Wyborczy, Lista nr
Marklowice G. 1 1 STANIEK Mirosław Franciszek KWW RADNI DLA GMINY ZEBRZYDOWICE, Lista nr 24
Zebrzydowice 2 2 LIPKA Marek Tomasz KWW MARKA LIPKI, Lista nr 26
Zebrzydowice 2 3 TURSKI Jarosław Jerzy KWW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE, Lista nr 22
Zebrzydowice 3 4 SACHA Ireneusz Franciszek KWW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE, Lista nr 22
Zebrzydowice 3 5 ŹDZIEBŁO Zbigniew Arkadiusz KWW MARKA LIPKI, Lista nr 26
Zebrzydowice 4 6 KUKUCZKA Grzegorz Jarosław KWW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE, Lista nr 22
Zebrzydowice 4 7 FRANEK Henryk KWW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE, Lista nr 22
Kończyce M. 5 8 LOSE Eugeniusz KWW EUGENIUSZ LOSE, Lista nr 23
Kończyce M. 5 9 ŻYŁA Szymon Łukasz KWW EUGENIUSZ LOSE, Lista nr 23
Kończyce M. 6 10 SZOSTEK Kalina Agnieszka KWW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE, Lista nr 22
Kończyce M. 6 11 PILORZ Janusz Stanisław KWW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE, Lista nr 22
Kaczyce 7 12 STUŚ-JARZYNA Anna Wanda KWW RADNI DLA GMINY ZEBRZYDOWICE, Lista nr 24
Kaczyce 7 13 GRZYBEK Henryk Ryszard KWW RADNI DLA GMINY ZEBRZYDOWICE, Lista nr 24
Kaczyce 8 14 PIĄTKOWSKA Beata Barbara KWW BEATY PIĄTKOWSKIEJ, Lista nr 28
Kaczyce 8 15 HANZEL Joanna Renata KWW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ A. ROJKA, Lista nr 25

 

Miejscowość Obwód Okręg Nazwisko i imię – imiona Zgłoszony przez Komitet Wyborczy, Lista nr
Zebrzydowice 2 3 TURSKI Jarosław Jerzy KWW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE, Lista nr 22
Zebrzydowice 3 4 SACHA Ireneusz Franciszek KWW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE, Lista nr 22
Zebrzydowice 4 6 KUKUCZKA Grzegorz Jarosław KWW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE, Lista nr 22
Zebrzydowice 4 7 FRANEK Henryk KWW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE, Lista nr 22
Kończyce M. 6 10 SZOSTEK Kalina Agnieszka KWW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE, Lista nr 22
Kończyce M. 6 11 PILORZ Janusz Stanisław KWW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE, Lista nr 22
Kończyce M. 5 8 LOSE Eugeniusz KWW EUGENIUSZ LOSE, Lista nr 23
Kończyce M. 5 9 ŻYŁA Szymon Łukasz KWW EUGENIUSZ LOSE, Lista nr 23
Marklowice G. 1 1 STANIEK Mirosław Franciszek KWW RADNI DLA GMINY ZEBRZYDOWICE, Lista nr 24
Kaczyce 7 12 STUŚ-JARZYNA Anna Wanda KWW RADNI DLA GMINY ZEBRZYDOWICE, Lista nr 24
Kaczyce 7 13 GRZYBEK Henryk Ryszard KWW RADNI DLA GMINY ZEBRZYDOWICE, Lista nr 24
Kaczyce 8 15 HANZEL Joanna Renata KWW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ A. ROJKA, Lista nr 25
Zebrzydowice 2 2 LIPKA Marek Tomasz KWW MARKA LIPKI, Lista nr 26
Zebrzydowice 3 5 ŹDZIEBŁO Zbigniew Arkadiusz KWW MARKA LIPKI, Lista nr 26
Kaczyce 8 14 PIĄTKOWSKA Beata Barbara KWW BEATY PIĄTKOWSKIEJ, Lista nr 28

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Skład Rady Gminy Zebrzydowice VIII kadencji - wybrani radni
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy w Zebrzydowicach
Informację opublikował:Piotr Gęsior
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:31.10.2018 13:53

Rejestr zmian dokumentu

pokaż