wersja do wydruku Piotr Gęsior 12.10.2018 19:00

INFORMACJE OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH DS. USTALENIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA z dnia 11 października 2018r. o składzie Komisji, z uwzględnieniem pełnionych funkcji, o rozpoczęciu pracy w dniu głosowania, w związku z wyborami organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych dzień 21 października 2018 r.

INFORMACJA
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
DS. USTALENIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
NR 1 (Marklowice Górne)

z dnia 11 października 2018r.

o składzie Komisji, z uwzględnieniem pełnionych funkcji, o rozpoczęciu pracy w dniu głosowania, w związku z wyborami organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych dzień 21 października 2018 r.

I.   Skład Komisji:

     1. Szymon Skowron Przewodniczący Komisji
     2. Dorota Kukuczka Zastępca Przewodniczącego Komisji
     3. Paulina Janoszek Członek Komisji
     4. Beata Klejczyk Członek Komisji
     5. Krystyna Konieczny Członek Komisji
     6. Katarzyna Kożuszek Członek Komisji
     7. Gabriela Szablicka Członek Komisji
     8. Jakub Tomica Członek Komisji
     9. Daria Woźniak Członek Komisji

II.  Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 1 (Marklowice Górne) w dniu wyborów, to jest w dniu 21 października 2018 r., zbiera się w budynku będącym jej siedzibą, przed lokalem wyborczym nie później niż o godzinie 20:45.

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej ds.
Ustalenia Wyników Głosowania
 
Szymon Skowron


 


INFORMACJA
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
DS. USTALENIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
NR 2 (Zebrzydowice)

z dnia 11 października 2018r.

o składzie Komisji, z uwzględnieniem pełnionych funkcji, o rozpoczęciu pracy w dniu głosowania, w związku z wyborami organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych dzień 21 października 2018 r.

I.   Skład Komisji:

     1. Anetta Róża Ziółkowska Przewodniczący Komisji
     2. Klaudia Barbara Wierzgoń Zastępca Przewodniczącego Komisji
     3. Przemysław Wiesław Kroczek Członek Komisji
     4. Kamil Król Członek Komisji
     5. Ewa Dorota Laszczak Członek Komisji
     6. Barbara Teresa Korbas Członek Komisji
     7. Małgorzata Emilia Wójcik Członek Komisji

II.  Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 2 (Zebrzydowice) w dniu wyborów, to jest w dniu 21 października 2018 r., zbiera się w budynku będącym jej siedzibą, przed lokalem wyborczym nie później niż o godzinie 20:45.

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej ds.
Ustalenia Wyników Głosowania
 
Anetta Róża Ziółkowska


 


INFORMACJA
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
DS. USTALENIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
NR 3 (Zebrzydowice)

z dnia 11 października 2018r.

o składzie Komisji, z uwzględnieniem pełnionych funkcji, o rozpoczęciu pracy w dniu głosowania, w związku z wyborami organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych dzień 21 października 2018 r.

I.   Skład Komisji:

     1. Patrycja Zofia Twardzik Przewodniczący Komisji
     2. Łukasz Tomasz Szewczyk Zastępca Przewodniczącego Komisji
     3. Agnieszka Anna Balcer-Nawrat Członek Komisji
     4. Joanna Bronisława Gierczyńska Członek Komisji
     5. Stefania Maria Kania Członek Komisji
     6. Jadwiga Helena Szymańska Członek Komisji
     7. Iwona Joanna Skorupa Członek Komisji

II.  Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 3 (Zebrzydowice) w dniu wyborów, to jest w dniu 21 października 2018 r., zbiera się w budynku będącym jej siedzibą, przed lokalem wyborczym nie później niż o godzinie 20:45.

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej ds.
Ustalenia Wyników Głosowania
 
Patrycja Zofia Twardzik


 


INFORMACJA
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
DS. USTALENIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
NR 4 (Zebrzydowice)

z dnia 11 października 2018r.

o składzie Komisji, z uwzględnieniem pełnionych funkcji, o rozpoczęciu pracy w dniu głosowania, w związku z wyborami organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych dzień 21 października 2018 r.

I.   Skład Komisji:

     1. Monika Żbel Przewodniczący Komisji
     2. Mariola Król Zastępca Przewodniczącego Komisji
     3. Mieczysław Żydek Członek Komisji
     4. Jadwiga Walica Członek Komisji
     5. Włodzimierz Nikonowicz Członek Komisji
     6. Eugenia Ogrodniczak Członek Komisji
     7. Aleksandra Pawliczek Członek Komisji
     8. Dorota Macoszek Członek Komisji

II.  Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 4 (Zebrzydowice) w dniu wyborów, to jest w dniu 21 października 2018 r., zbiera się w budynku będącym jej siedzibą, przed lokalem wyborczym nie później niż o godzinie 20:45.

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej ds.
Ustalenia Wyników Głosowania
 
Monika Żbel


 


INFORMACJA
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
DS. USTALENIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
NR 5 (Kończyce Małe)

z dnia 11 października 2018r.

o składzie Komisji, z uwzględnieniem pełnionych funkcji, o rozpoczęciu pracy w dniu głosowania, w związku z wyborami organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych dzień 21 października 2018 r.

I.   Skład Komisji:

     1. Zbigniew Bernard Brzezina Przewodniczący Komisji
     2. Iwona Maria Siekierka Zastępca Przewodniczącego Komisji
     3. Patrycja Beata Nawrat Członek Komisji
     4. Wacław Suchora Członek Komisji
     5. Barbara Renata Ziemiańska Członek Komisji
     6. Jolanta Katarzyna Długajczyk Członek Komisji
     7. Justyna Maria Witosz Członek Komisji

II.  Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 5 (Kończyce Małe) w dniu wyborów, to jest w dniu 21 października 2018 r., zbiera się w budynku będącym jej siedzibą, przed lokalem wyborczym nie później niż o godzinie 20:45.

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej ds.
Ustalenia Wyników Głosowania
 
Zbigniew Bernard Brzezina


 


INFORMACJA
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
DS. USTALENIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
NR 6 (Kończyce Małe)

z dnia 11 października 2018r.

o składzie Komisji, z uwzględnieniem pełnionych funkcji, o rozpoczęciu pracy w dniu głosowania, w związku z wyborami organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych dzień 21 października 2018 r.

I.   Skład Komisji:

     1. Patryk Sacha Przewodniczący Komisji
     2. Wiesława Sztefka Zastępca Przewodniczącego Komisji
     3. Jolanta Gołka Członek Komisji
     4. Danuta Knauer Członek Komisji
     5. Patrycja Witosz Członek Komisji
     6. Beata Jarzyna Członek Komisji
     7. Włodzimierz Kowalski Członek Komisji
     8. Grzegorz Szewczyk Członek Komisji

II.  Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 6 (Kończyce Małe) w dniu wyborów, to jest w dniu 21 października 2018 r., zbiera się w budynku będącym jej siedzibą, przed lokalem wyborczym nie później niż o godzinie 20:45.

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej ds.
Ustalenia Wyników Głosowania
 
Patryk Sacha


 


INFORMACJA
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
DS. USTALENIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
NR 7 (Kaczyce)

z dnia 11 października 2018r.

o składzie Komisji, z uwzględnieniem pełnionych funkcji, o rozpoczęciu pracy w dniu głosowania, w związku z wyborami organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych dzień 21 października 2018 r.

I.   Skład Komisji:

     1. Krzysztof Jan Widnic Przewodniczący Komisji
     2. Małgorzata Liszka-Leowska Zastępca Przewodniczącego Komisji
     3. Iwona Gut Członek Komisji
     4. Joanna Śliż Członek Komisji
     5. Tomasz Piotr Cedro Członek Komisji
     6. Wioletta Mirecka Członek Komisji
     7. Jan Budziński Członek Komisji
     8. Dawid Hernas Członek Komisji
     9. Adam Zaber Członek Komisji

II.  Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 7 (Kaczyce) w dniu wyborów, to jest w dniu 21 października 2018 r., zbiera się w budynku będącym jej siedzibą, przed lokalem wyborczym nie później niż o godzinie 20:45.

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej ds.
Ustalenia Wyników Głosowania
 
Krzysztof Jan Widnic


 


INFORMACJA
OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
DS. USTALENIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
NR 8 (Kaczyce)

z dnia 11 października 2018r.

o składzie Komisji, z uwzględnieniem pełnionych funkcji, o rozpoczęciu pracy w dniu głosowania, w związku z wyborami organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych dzień 21 października 2018 r.

I.   Skład Komisji:

     1. Barbara Pszczółka Przewodniczący Komisji
     2. Sebastian Bożek Zastępca Przewodniczącego Komisji
     3. Aleksandra Mika Członek Komisji
     4. Kamil Jarzyna Członek Komisji
     5. Adela Budzińska Członek Komisji
     6. Barbara Biernat Członek Komisji
     7. Marcin Chrobok Członek Komisji
     8. Wiktoria Mirecka Członek Komisji

II.  Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 8 (Kaczyce) w dniu wyborów, to jest w dniu 21 października 2018 r., zbiera się w budynku będącym jej siedzibą, przed lokalem wyborczym nie później niż o godzinie 20:45.

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej ds.
Ustalenia Wyników Głosowania
 
Barbara Pszczółka

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:INFORMACJE OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH DS. USTALENIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA z dnia 11 października 2018r. o składzie Komisji, z uwzględnieniem pełnionych funkcji, o rozpoczęciu pracy w dniu głosowania, w związku z wyborami organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych dzień 21 października 2018 r.
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy w Zebrzydowicach
Informację opublikował:Piotr Gęsior
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:12.10.2018 19:00

Rejestr zmian dokumentu

pokaż