I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA RAZEM
1. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania (umieszczonych w spisie) w chwili zakończenia głosowania 9412
2. Komisja otrzymała kart do głosowania 7086
3. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie) 1874
4. Nie wykorzystano kart do głosowania 5212
II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA  
  Komisja stwierdziła, że pieczęcie na urnie pozostały nienaruszone. Po wyjęciu kart z urny Komisja ustaliła na ich podstawie następujące wyniki głosowania:  
5. Liczba kart wyjętych z urny 1873
6. Liczba kart nieważnych 0
7. Liczba kart ważnych 1873
8. Liczba głosów nieważnych 56
9. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy okręgowe 1817
10. Na poszczególne listy okręgowe i umieszczonych na nich kandydatów oddano następujące liczby głosów ważnych:  
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 637
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. BUZEK Jerzy 198
2. RZYMEŁKA Jan Antoni 5
3. HANDZLIK Małgorzata Maria 49
4. KURPIOS Piotr Marian 0
5. OLBRYCHT Jan Marian 361
6. MOSZYŃSKI Janusz Leonard 2
7. ZIENC Piotr Robert 2
8. KARDASZ Piotr 1
9. ŁUKASZCZYK Zygmunt Karol 15
10. GORNIG Kajetan Andrzej 4
Razem: 637
   
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 2
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. PODRZYCKI Daniel Tomasz 0
2. SKUPIN Przemysław 0
3. ANIOŁ Janusz Stefan 1
4. KASIŃSKI Szczepan 0
5. HYTRY Aleksandra Iwona 0
6. GIEROT Franciszek Jerzy 0
7. KUCHARZ Janusz 0
8. USZOK Aleksandra Ewa 1
9. STANOSZEK Marian Piotr 0
10. ZIĘTEK Bogusław Zbigniew 0
Razem: 2
   
Lista nr 3 - KW Samoobrona RP  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 191
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. SUDOŁ Tomasz Bartłomiej 27
2. CZERWIŃSKI Leszek Andrzej 19
3. GRZEGORZEWSKI Damian Paweł 17
4. GOGÓŁKA Marek 76
5. WITKOWSKI Grzegorz 10
6. WIŚNIEWSKI Stefan Wiktor 11
7. TROJANEK Jerzy Franciszek 5
8. TRYBUS Halina Agnieszka 20
9. SZCZEPKOWSKI Janusz 6
Razem: 191
   
Lista nr 4 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 234
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. GIEREK Adam 180
2. MARKOWSKI Jerzy 47
3. DRZĘŹLA Bernard 1
4. WYGLĘDOWSKI Mieczysław 2
5. BARCIK Zofia 3
6. JAŹWIEC-KANYION Bożena Barbara 0
7. MŁYNARCZYK Irena Stefania 0
8. BALT Marek Paweł 0
9. ŻAK Justyna Emilia 1
Razem: 234
   
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Unii Polityki Realnej  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 12
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. MISIOŁEK Andrzej Kazimierz 8
2. ZARZYCKI Piotr Marian 3
3. SŁAWSKI Sławomir Michał 0
4. KOSIBA Wojciech Ryszard 0
5. KURZ Krzysztof Antoni 0
6. JASZCZURA Grzegorz Leszek 0
7. MYSIARA Bartłomiej 1
8. KRAMARSKI Stefan 0
9. STAROŃ Jerzy 0
10. DASZYK Przemysław Jacek 0
Razem: 12
   
Lista nr 6 - Narodowy Komitet Wyborczy  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 10
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. FRĄCKOWIAK Janusz Edward 2
2. WYBORSKI Roman Andrzej 0
3. SZYMURA Jerzy Marek 0
4. GWIŻDŻ Wiesław Mikołaj 2
5. GORZELIK Jerzy Zdzisław 2
6. GRUSZCZYŃSKI Andrzej Antoni 2
7. KANIA Jarosław Piotr 2
Razem: 10
   
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Inicjatywa dla Polski  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 13
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. WINKLER Wilibald Emanuel 8
2. SKOREK Edward 2
3. NOWAKOWSKA-KEMPNA Iwona Elżbieta 0
4. ABRAHAMOWICZ Zbigniew Jarosław 2
5. RYCAK Krzysztof Adam 0
6. DRONKA Wiesław Jan 0
7. ORZESZYNA Krzysztof Adam 0
8. GONCIARZ Maciej Zbigniew 0
9. PISAREK Anna Maria 0
10. SOŚNIERZ Aleksandra Danuta 1
Razem: 13
   
Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Socjaldemokracji Polskiej  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 73
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. GRABOWSKA Genowefa 47
2. KURZBAUER Roman Henryk 2
3. LIPOWSKI Grzegorz Marek 4
4. KOTKOWSKA Bożena Teresa 3
5. USTJANYCZ Łukasz Włodzimierz 0
6. KUBICIUS Tomasz Grzegorz 11
7. DUDEK Marek Sebastian 0
8. BAŃKA Paweł Radosław 0
9. STOLORZ-MATUK Anna Dorota 6
10. PRONOBIS Borys Aleksander 0
Razem: 73
   
Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 109
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. ROSZKOWSKI Wojciech 34
2. KRAKOWSKI Jędrzej Wojciech 11
3. SZPYRKA Grzegorz Adam 18
4. WRÓBEL Eugeniusz Józef 6
5. PINIS Henryk Wiktor 10
6. KLOC Izabela Helena 7
7. ŻELICHOWSKI Czesław Marek 3
8. KOSIŃSKI Artur Mariusz 0
9. WOJCIECHOWSKI Maciej Tomasz 11
10. GAŁKOWSKI Janusz Piotr 9
Razem: 109
   
Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 283
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. GIERTYCH Maciej Marian 207
2. ZADORA Stanisław 19
3. ZAPAŁA Stanisław 8
4. BORZYMOWSKI Jan Józef 8
5. SOSNOWSKI Antoni 8
6. DOBRAKOWSKI Longin Jerzy 4
7. PRZYBYLSKI Krzysztof 8
8. TOMCZAK Mariusz 10
9. SANAK Waldemar Józef 2
10. POLLAK Rajmund Henryk 9
Razem: 283
   
Lista nr 11 - Komitet Wyborczy Wyborców - Ogólnopolski Komitet Obywatelski "OKO"  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 8
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. HRYNIEWICZ Eugeniusz 4
2. JASIŃSKI Bogusław Władysław 2
3. MAKOWSKA Agnieszka Ewa 1
4. KOSTRZEWSKA Sylwia Dagmara 0
5. MAZUR Adam Mariusz 0
6. WÓJCIK Marian 1
Razem: 8
   
Lista nr 12 - Komitet Wyborczy Unii Wolności  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 72
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. STANISZEWSKA Grażyna Ewa 53
2. PAWEŁKO Mirosław 5
3. OSTROWSKI Ryszard Andrzej 2
4. BARANOWSKA-DERESZOWSKA Teresa 2
5. WOJCIECHOWSKI Dariusz Franciszek 2
6. KIEREŚ Małgorzata 8
7. GRAMATYKA Michał Sebastian 0
8. TERESZKIEWICZ Marek 0
9. KOSTKA Wojciech Ryszard 0
10. SZYJKOWSKI Tomasz Edmund 0
Razem: 72
   
Lista nr 13 - Komitet Wyborczy PSL  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 94
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. SERAFIN Władysław 24
2. TAJNER Apoloniusz Leopold 63
3. KUBAT Andrzej 0
4. GRZYB Wieńczysław Bronisław 0
5. MADEJSKI Sławomir Michał 3
6. KAPICA Jacek Wawrzyniec 0
7. MAISON Katarzyna Justyna 2
8. WĘDRYCHOWICZ Adam Jan 0
9. JÓZEFOWICZ Jolanta Joanna 1
10. BINKO Zbigniew Zenon 1
Razem: 94
   
Lista nr 14 - Koalicyjny Komitet Wyborczy KPEiR-PLD  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 5
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. FIGLUS Michał Stanisław 2
2. BORZĘCKI Zbigniew Piotr 0
3. WRONKOWSKI Ryszard Benedykt 0
4. KUPIŃSKA Bożena Barbara 2
5. BRAŃKA Marek Jacek 0
6. STRASZAK Stanisław Wojciech 0
7. IZDEBSKA-WALCZAK Danuta 0
8. JANUS Maria Henryka 0
9. ZAWADZKA Aldona Justyna 0
10. GUC Ryszard Eugeniusz 1
Razem: 5
   
Lista nr 15 - Antyklerykalna Partia Postępu "Racja"  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 41
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. KUNIK Henryk Ludwik 20
2. KOŁODZIEJCZYK Maciej Andrzej 2
3. BOMBA Katarzyna 10
4. STEFANIK Stanisław 0
5. RÓŻYCKI Wiesław 1
6. AMBROS Wiesław 2
7. NAGÓRSKA Bożena Anna 5
8. ROGUSZ Andrzej 0
9. SOCHA Benedykt Józef 1
Razem: 41
   
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Ruch Obrony Bezrobotnych  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 17
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. SŁOMKA Adam Andrzej 5
2. KACZMAREK Krystian 1
3. WOLAŃSKI Ireneusz 0
4. MALINOWSKA Rozalia Anna 3
5. DZIWAK Krzysztof Marian 3
6. JUSZCZAKIEWICZ Bogusława 1
7. WIERZBICKI Tadeusz Sławomir 1
8. PRUSZYŃSKI Tadeusz Paweł 2
9. GADNICKI Marek 0
10. BIELAWSKI Tadeusz Józef 1
Razem: 17
   
Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Zieloni 2004  
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 16
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:  
1. ŚLIWOWSKA Maria Zofia 3
2. BOŻEK Jacek Zbigniew 4
3. TKACZ-JANIK Małgorzata Katarzyna 2
4. ŚLĘCZKA Kazimierz Franciszek 5
5. KŁOSOWSKA Jadwiga Teresa 0
6. MAGIERA Mateusz Paweł 0
7. ŚWIERCZEK Maria 2
Razem: 16

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Liczbowe zestawienie zbiorcze z głosowania w gminie (z 6 obwodów)
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy w Zebrzydowicach
Informację opublikował:Piotr Gęsior
Data publikacji:14.06.2004 15:50
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Piotr Gęsior
Data aktualizacji:14.06.2004 15:50
Liczba wyświetleń dokumentu: 169