Zbiorcze wyniki w Wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 października 2015 r. sporządzone na podstawie protokołów głosowania w obwodzie.

 

WYBORY DO SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
 

  Numer obwodu RAZEM GMINA
1 Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 10165
2 Komisja otrzymała kart do głosowania 7793
3 Nie wykorzystano kart do głosowania 1930
4 Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania 5863
     
  FREKWENCJA 58%
     
5 Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika 1
6 Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia 27
7 Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 8
8 Liczba otrzymanych kopert zwrotnych 8
8e Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny 8
9 Liczba kart wyjętych z urny 5865
9a w tym liczba kart wyjętych z kopert 8
10 Liczba kart nieważnych 0
11 Liczba kart ważnych 5865
12 Liczba głosów nieważnych 140
13 Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów 5725
     
14 Na poszczególne listy kandydatów na posłów i umieszczonych na nich kandydatów na posłów oddano następujące liczby głosów ważnych:  
     
  Lista nr 1 - KW Prawo i Sprawiedliwość  
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 2222
  % głosów ważnych   38,81%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba głosów ważnych % głosów ważnych
1. Stanisław SZWED 1116 19,49%
2. Stanisław Jan PIĘTA 99 1,73%
3. Jan Paweł ZIOBRO 227 3,97%
4. Kazimierz Władysław MATUSZNY 48 0,84%
5. Jacek Eugeniusz FALFUS 49 0,86%
6. Janusz Witold DZIEDZIC 210 3,67%
7. Bogumiła Maria BOBA 32 0,56%
8. Grzegorz Paweł PUDA 36 0,63%
9. Łucja Katarzyna MICHAŁEK 50 0,87%
10. Waldemar JANUSZEWSKI 25 0,44%
11. Maria Anna WISIŃSKA-KURZ 14 0,24%
12. Danuta Helena KOCUREK 44 0,77%
13. Janusz Jan BUZEK 53 0,93%
14. Andrzej PIECHA 33 0,58%
15. Florian Jakub SIKORA 74 1,29%
16. Anna Barbara SADLIK 25 0,44%
17. Grażyna Maria WALICZEK 14 0,24%
18. Monika Ewa SOCHA 73 1,28%
       
  Lista nr 2 - KW Platforma Obywatelska RP    
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 1218  
  % głosów ważnych   21,28%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba głosów ważnych % głosów ważnych
1. Mirosława NYKIEL 166 2,90%
2. Sławomir Stanisław KOWALSKI 27 0,47%
3. Małgorzata Anna PĘPEK 34 0,59%
4. Aleksandra Barbara TRYBUŚ-CIEŚLAR 164 2,86%
5. Grzegorz Leon KOTOWICZ 12 0,21%
6. Klaudiusz Stanisław KOMOR 2 0,03%
7. Jerzy NOGOWCZYK 35 0,61%
8. Ewa Maria ZIELEŹNIK 5 0,09%
9. Marcin Rafał ŚLĘK 678 11,84%
10. Konrad Łukasz ŁABUDEK 61 1,07%
11. Monika Anna POŁATYŃSKA 2 0,03%
12. Tomasz Jan SATŁAWA 2 0,03%
13. Barbara Anna MATROS 7 0,12%
14. Marek SZCZOTKA 5 0,09%
15. Tadeusz MADEJ 5 0,09%
16. Beata Iwona ŁĄCZ 4 0,07%
17. Edward Alojzy STANIEK 7 0,12%
18. Rafał Paweł RYPLEWICZ 2 0,03%
       
  Lista nr 3 - KW Razem    
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 217  
  % głosów ważnych   3,79%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba głosów ważnych % głosów ważnych
1. Mateusz Jacek TRZECIAK 87 1,52%
2. Agnieszka Zofia LAMEK-KOCHANOWSKA 16 0,28%
3. Szymon Michał KANIA 29 0,51%
4. Adriana Kazimiera PIEKARSKA 10 0,17%
5. Dariusz Jerzy FODCZUK 2 0,03%
6. Krystyna MAJ 16 0,28%
7. Bartłomiej Marian KUZAK 4 0,07%
8. Katarzyna Olga GASPARSKA 11 0,19%
9. Maciej Adam KROMCZYK 7 0,12%
10. Martyna KAMPA 7 0,12%
11. Maciej Jakub TRZECIAK 1 0,02%
12. Karolina TALAGA 9 0,16%
13. Szymon Jerzy WOJTAS 18 0,31%
       
  Lista nr 4 - KW KORWiN    
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 261  
  % głosów ważnych   4,56%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba głosów ważnych % głosów ważnych
1. Tomasz ŻUK 131 2,29%
2. Bronisław Edward FOLTYN 18 0,31%
3. Joanna Maria BANAŚ 30 0,52%
4. Artur Krzysztof POPKO 15 0,26%
5. Marta Anna DUDA 12 0,21%
6. Piotr Jan SZAREK 7 0,12%
7. Lech Stefan PIECZYRAK 1 0,02%
8. Urszula Florentyna KRAWCZYK-NEUPERT 8 0,14%
9. Dawid Józef RUDNICKI 3 0,05%
10. Rafał Grzegorz KOWALEWSKI 4 0,07%
11. Monika Magdalena BIELEWICZ 1 0,02%
12. Gracjan Zbigniew POLAK 14 0,24%
13. Monika Katarzyna NIEŚCIEROWICZ 2 0,03%
14. Marzena Helena SKOWRON 5 0,09%
15. Kamil Jakub WALECZEK 2 0,03%
16. Zofia RUDNICKA 4 0,07%
17. Cezary Józef CZAPIGA 4 0,07%
       
  Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe    
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 121  
  % głosów ważnych   2,11%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba głosów ważnych % głosów ważnych
1. Mirosław Stanisław SZEMLA 31 0,54%
2. Danuta Maria KOŻUSZNIK 28 0,49%
3. Andrzej Bernard GRZYB 4 0,07%
4. Robert Paweł KARPETA 8 0,14%
5. Marcin Damian KOTAS 3 0,05%
6. Ernest Michał ZAWADA 3 0,05%
7. Elżbieta Maria DUBIAŃSKA-PRZEMYK 8 0,14%
8. Marian Piotr BRANDYS 5 0,09%
9. Robert KOLANKO 1 0,02%
10. Artur Rafał BENIOWSKI 1 0,02%
11. Katarzyna Irena ADAMIEC 4 0,07%
12. Olga ŁUKAŃKO 0 0,00%
13. Mieczysław Jerzy SZCZUREK 11 0,19%
14. Katarzyna Zofia WIERZBINKA 2 0,03%
15. Sabina Anna SZLAGOR 0 0,00%
16. Irena Krystyna GREŃ 6 0,10%
17. Jacek Stanisław STASZEK 1 0,02%
18. Stanisław Bronisław BACZYŃSKI 5 0,09%
       
  Lista nr 6 - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni    
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 432  
  % głosów ważnych   7,55%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba głosów ważnych % głosów ważnych
1. Przemysław Adam KOPERSKI 144 2,52%
2. Artur Robert GÓRCZYŃSKI 37 0,65%
3. Czesław Tadeusz GLUZA 97 1,69%
4. Adam Jan ZOŃ 4 0,07%
5. Anita Kornelia ZIEGLER-CHAMIELEC 20 0,35%
6. Artur Jerzy SIĄKAŁA 16 0,28%
7. Władysław PINDEL 6 0,10%
8. Aleksandra Ewa BANOT 23 0,40%
9. Alicja Agnieszka DOBIJA 9 0,16%
10. Tadeusz Stefan DYBEK 4 0,07%
11. Barbara Jolanta SŁONKA-GIBAS 2 0,03%
12. Bożena ADAMCZYK 10 0,17%
13. Izabela Kazimiera TATAR 3 0,05%
14. Piotr Andrzej GWIZDOŃ 1 0,02%
15. Paulina Magdalena GRZYBEK 10 0,17%
16. Małgorzata Anna URBANCZYK 10 0,17%
17. Łukasz Andrzej NIEDZWIEDZKI 1 0,02%
18. Alfred BRUDNY 35 0,61%
       
  Lista nr 7 - KWW „Kukiz'15”    
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 958  
  % głosów ważnych   16,73%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba głosów ważnych % głosów ważnych
1. Jerzy Witold JACHNIK 111 1,94%
2. Damian Andrzej MACHEJ 604 10,55%
3. Henryk ZAJĄC 33 0,58%
4. Dariusz Sebastian PIECHACZEK 22 0,38%
5. Jacek Grzegorz ORSZULAK 7 0,12%
6. Wojciech Tomasz ZATORSKI 14 0,24%
7. Krystian Andrzej CIEMAŁA 15 0,26%
8. Anita Izabela BŁACHUT 32 0,56%
9. Rafał Franciszek KASTELIK 10 0,17%
10. Joanna Anna SZEWCZULAK 8 0,14%
11. Katarzyna BIENIEK 23 0,40%
12. Seweryn BRUDNY 14 0,24%
13. Sylwia Joanna JASICKA 11 0,19%
14. Anna Stefania WANDOR 3 0,05%
15. Danuta Krystyna PYCLIK 4 0,07%
16. Krzysztof Janusz WITOSZEK 18 0,31%
17. Anna Maria GALISTL 10 0,17%
18. Sebastian Stanisław BIELSKI 19 0,33%
       
  Lista nr 8 - KW Nowoczesna Ryszarda Petru    
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 296  
  % głosów ważnych   5,175%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba
głosów ważnych
% głosów ważnych
1. Mirosław Tadeusz SUCHOŃ 158 2,76%
2. Beata BRANC-GORGOSZ 50 0,87%
3. Edyta MISZCZAK-KOWALSKA 7 0,12%
4. Marcin Krzysztof GAWLAS 12 0,21%
5. Michał Bogumił KOŹLIK 4 0,07%
6. Henryk Sylwester KONDZIELNIK 4 0,07%
7. Katarzyna Aleksandra ADAMIEC 8 0,14%
8. Bogdan Tomasz DESOŃ 5 0,09%
9. Mateusz Szymon GÓRECKI 2 0,03%
10. Tomasz PORĘBSKI 7 0,12%
11. Lidia PIÓRKO 1 0,02%
12. Marek Władysław BŁASIAK 1 0,02%
13. Maria Kazimiera RIZZO 2 0,03%
14. Artur GUZIK 17 0,30%
15. Monika Barbara DZIKI 4 0,07%
16. Łukasz Nikodem SKRZYPCZAK 4 0,07%
17. Iwona Teresa ŁOWICKA 5 0,09%
18. Krzysztof Franciszek KOZIK 5 0,09%
       

 


WYBORY DO SENATU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
 

  Numer obwodu RAZEM GMINA
1 Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 10165
2 Komisja otrzymała kart do głosowania 7798
3 Nie wykorzystano kart do głosowania 1935
4 Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania 5863
     
  FREKWENCJA 58%
     
5 Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika 1
6 Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia 27
7 Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 8
8 Liczba otrzymanych kopert zwrotnych 8
8e Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny 8
9 Liczba kart wyjętych z urny 5866
9a w tym liczba kart wyjętych z kopert 8
10 Liczba kart nieważnych 0
11 Liczba kart ważnych 5866
12 Liczba głosów nieważnych 211
13 Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów 5655
     
14 Poszczególni kandydaci otrzymali następujące liczby głosow ważnych: Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
       
1. Ryszard Antoni BARCIK 1119 19,79%
2. Tadeusz Wiktor KOPEĆ 2672 47,25%
3. Karol WĘGLARZY 1864 32,96%

Powrót

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Zbiorcze wyniki wyborów w Gminie Zebrzydowice
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy w Zebrzydowicach
Informację opublikował:Sylwia Hernas
Data publikacji:26.10.2015 11:04
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Sylwia Hernas
Data aktualizacji:26.10.2015 12:07
Liczba wyświetleń dokumentu: 798