Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 9 października 2011 r.

WYBORY DO SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

    Razem Gmina
I.1. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania
(umieszczonych w spisie) w chwili zakończenia głosowania
10056
I.1a. w tym:
Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze
0
I.2 Komisja otrzymała kart do głosowania 9504
I.3. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania
(liczba podpisów w spisie)
5113
I.3a. w tym:
Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika (liczba kart do głosowania wydanych na podstawie otrzymanych przez komisję aktów pełnomocnictwa)
16
  FREKWENCJA(I.3. / I.1.) 50,85%
I.4. Nie wykorzystano kart do głosowania 4390
II.5. Liczba kart wyjętych z urny 5113
II.5a. w tym:
Liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania
0
II.6. Liczba kart nieważnych 0
II.7. Liczba kart ważnych 5113
II.8. Liczba głosów nieważnych 262
II.9. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów 4851
       
II.10. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonych na nich kandydatów oddano następujące liczby głosów ważnych:    
       
  Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość    
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 1417  
  % głosów ważnych   29,21%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1. Szwed Stanisław 883 18,20%
2. Czabański Krzysztof 51 1,05%
3. Falfus Jacek Eugeniusz 68 1,40%
4. Matuszny Kazimierz Władysław 31 0,64%
5. Pięta Stanisław Jan 86 1,77%
6. Wiciak Magdalena Maria 53 1,09%
7. Gaża Grzegorz Krzysztof 15 0,31%
8. Wałach Monika Irena 29 0,60%
9. Dzierżawski Witold Marek 16 0,33%
10. Binda Andrzej Marcin 15 0,31%
11. Jędraszewska Alicja Maria 16 0,33%
12. Sadlik Anna Barbara 17 0,35%
13. Malcher Aleksander Franciszek 9 0,19%
14. Pokusa Marcin Jan 10 0,21%
15. Balcerek Grażyna 24 0,49%
16. Zipser Monika Helena 6 0,12%
17. Mazur Katarzyna Ewa 39 0,80%
18. Kraus Urszula 49 1,01%
       
  Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza    
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 100  
  % głosów ważnych   2,06%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1. Stachura Maciej Jurand 39 0,80%
2. Zatorski Wojciech Tomasz 10 0,21%
3. Litwin Marcin Karol 3 0,06%
4. Kokolus Anna Justyna 6 0,12%
5. Feliński Jan Grzegorz 2 0,04%
6. Kufel Magdalena Teresa 13 0,27%
7. Stwora Krzysztof 0 0,00%
8. Zabieglińska Gabriela Maria 5 0,10%
9. Laszczak Ewelina 8 0,16%
10. Michalec Karolina Anna 4 0,08%
11. Kanik Ireneusz Piotr 3 0,06%
12. Jadwiszczok Sonia Teresa 7 0,14%
       
  Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej    
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 401  
  % głosów ważnych   8,27%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1. Marszałek Andrzej 111 2,29%
2. Kotkowska Bożena Teresa 54 1,11%
3. Brudny Alfred 77 1,59%
4. Seredyńska-Targosz Janina Wanda 10 0,21%
5. Rusin Agata Katarzyna 24 0,49%
6. Repeta Paweł Jacek 6 0,12%
7. Kochutek Grażyna Irena 20 0,41%
8. Banot Aleksandra Ewa 17 0,35%
9. Gęga Lidia Maria 8 0,16%
10. Papierniak Anna Małgorzata 1 0,02%
11. Niedzwiedzki Łukasz Andrzej 7 0,14%
12. Durtan Tomasz 4 0,08%
13. Brandys-Chwastek Katarzyna Ewa 9 0,19%
14. Kliś Henryka Anna 10 0,21%
15. Szweda Zygmunt Jan 24 0,49%
16. Pasik Mariusz Jerzy 1 0,02%
17. Mróz Krystian 8 0,16%
18. Jonkisz Jarosław Andrzej 10 0,21%
       
  Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Ruch Palikota    
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 576  
  % głosów ważnych   11,87%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1. Górczyński Artur Robert 214 4,41%
2. Wiśniowski Krzysztof Dariusz 84 1,73%
3. Płoszczyca Kamila Magdalena 37 0,76%
4. Kubicka Iwona 87 1,79%
5. Tobiasiewicz Stefan Stanisław 12 0,25%
6. Marek Sylwia Jadwiga 11 0,23%
7. Chmura Anna Zofia 22 0,45%
8. Jankowski Piotr Krzysztof 18 0,37%
9. Kubicka-Maculewicz Jolanta Anna 19 0,39%
10. Cieślar Izabela Anna 25 0,52%
11. Boczarski Artur Stanisław 3 0,06%
12. Kostrzewa Anna Janina 8 0,16%
13. Bajor Ryszard Stanisław 5 0,10%
14. Lekki Irena Teresa 8 0,16%
15. Czajkowski Michał Władysław 10 0,21%
16. Cieniak Janusz Bronisław 13 0,27%
       
  Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe    
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 419  
  % głosów ważnych   8,64%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1. Ormaniec Marian Albin 52 1,07%
2. Badowska Joanna Teresa 17 0,35%
3. Szemla Mirosław Stanisław 6 0,12%
4. Kożusznik Danuta Maria 24 0,49%
5. Ducin Ryszard 1 0,02%
6. Brandys Marian Piotr 4 0,08%
7. Pilarz Izabela Anna 10 0,21%
8. Lukasek Lidia Anna 2 0,04%
9. Grzyb Andrzej Bernard 3 0,06%
10. Kucharczyk Stanisław Wojciech 7 0,14%
11. Gazur Jan Franciszek 1 0,02%
12. Bieniek Maciej 8 0,16%
13. Wierzbinka Katarzyna Zofia 1 0,02%
14. Legierska Aleksandra 10 0,21%
15. Wenglorz Halina Stefania 170 3,50%
16. Zachraj Jan Jerzy 91 1,88%
17. Staszek Jacek Stanisław 0 0,00%
18. Kliś Jerzy Roman 12 0,25%
       
  Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80    
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 43  
  % głosów ważnych   0,89%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1. Rajba Mariusz Jarosław 10 0,21%
2. Smolny Monika 2 0,04%
3. Przewoźnik Tomasz Dariusz 4 0,08%
4. Bistyga Aleksandra Dorota 2 0,04%
5. Dziadkowiec Paweł Andrzej 1 0,02%
6. Kwaśnik Anna Patrycja 1 0,02%
7. Bylok Bogdan Piotr 0 0,00%
8. Luter Justyna Teresa 1 0,02%
9. Tlałka Marcin Sebastian 1 0,02%
10. Nowak Elżbieta Maria 0 0,00%
11. Lemański Tadeusz 2 0,04%
12. Baur Marlena Ilona 0 0,00%
13. Więcławek Stanisław Marian 0 0,00%
14. Czarnecka Monika 1 0,02%
15. Jasiński Robert Przemysław 2 0,04%
16. Tlałka Rozalia Małgorzata 2 0,04%
17. Zawada Franciszek 2 0,04%
18. Małysz Iwona Izabela 12 0,25%
       
  Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP    
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 1830  
  % głosów ważnych   37,72%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1. Nykiel Mirosława 361 7,44%
2. Kowalski Sławomir Stanisław 100 2,06%
3. Trybuś Aleksandra Barbara 366 7,54%
4. Wykręt Adam 35 0,72%
5. Pępek Małgorzata Anna 45 0,93%
6. Gluza Czesław Tadeusz 649 13,38%
7. Kręcichwost Lucyna Maria 29 0,60%
8. Łaciak Stanisław 9 0,19%
9. Komor Klaudiusz Stanisław 15 0,31%
10. Błaszczyk Bernard 13 0,27%
11. Kędracka Karolina Klaudia 26 0,54%
12. Masny Sławomir 8 0,16%
13. Czapiga Cezary Józef 2 0,04%
14. Kania Anetta Maria 34 0,70%
15. Ryplewicz Rafał Paweł 8 0,16%
16. Kierpiec Anna 11 0,23%
17. Herma Jerzy Andrzej 22 0,45%
18. Pilch Klaudia Monika 97 2,00%
       
  Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawica    
  Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 65  
  % głosów ważnych   1,34%
       
  Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych: Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1. Motyka Władysław 14 0,29%
2. Zając Henryk 14 0,29%
3. Wnętrzak Grzegorz Piotr 3 0,06%
4. Mleczko Katarzyna 5 0,10%
5. Demski Jan Władysław 8 0,16%
6. Piszczek Bogumiła Magdalena 3 0,06%
7. Benecik Ewa Anna 4 0,08%
8. Miodoński Mirosław Jerzy 0 0,00%
9. Kastelik Rafał Franciszek 2 0,04%
10. Ścieszka Urszula Maria 2 0,04%
11. Lelek Ewa Anna 3 0,06%
12. Pełka Paweł 1 0,02%
13. Mynarski Marek Franciszek 1 0,02%
14. Stasinowska Małgorzata 1 0,02%
15. Dobosz Ryszard 0 0,00%
16. Pollak Rajmund Henryk 4 0,08%

 

WYBORY DO SENATU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

I.1. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania
(umieszczonych w spisie) w chwili zakończenia głosowania
10056
I.1a. w tym:
Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze
0
I.2 Komisja otrzymała kart do głosowania 9502
I.3. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania
(liczba podpisów w spisie)
5113
I.3a. w tym:
Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika (liczba kart do głosowania
wydanych na podstawie otrzymanych przez komisję aktów pełnomocnictwa)
16
  FREKWENCJA(I.3. / I.1.) 50,85%
I.4. Nie wykorzystano kart do głosowania 4388
II.5. Liczba kart wyjętych z urny 5112
II.5a. w tym:
Liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania
0
II.6. Liczba kart nieważnych 0
II.7. Liczba kart ważnych 5112
II.8. Liczba głosów nieważnych 126
II.9. Liczba głosów ważnych 4986
     
II.10. Poszczególni kandydaci otrzymali następujące liczby głosów ważnych: Liczba
głosów
ważnych
%
głosów
ważnych
1. KAWULOK Jan
zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość
1578 31,65%
2. KOPEĆ Tadeusz Wiktor
zgłoszony przez KW Platforma Obywatelska RP
2067 41,46%
3. LEWICKI Wiesław Andrzej
zgłoszony przez KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
284 5,70%
4. STASICA Karol
zgłoszony przez Komitet Wyborczy SLD
610 12,23%
5. TYRLIK Piotr Marek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy PSL
447 8,97%

Powrót

Załączniki

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Zbiorcze wyniki wyborów w Gminie Zebrzydowice
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy w Zebrzydowicach
Informację opublikował:Piotr Gęsior
Data publikacji:10.10.2011 08:58
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Piotr Gęsior
Data aktualizacji:10.10.2011 08:58
Liczba wyświetleń dokumentu: 162