DBB-5101-15/11

OBWIESZCZENIE
Okręgowej Komisji Wyborczej w Bielsku-Białej z dnia 12 września 2011 r.
o zarejestrowanych listach kandydatów na posłów w wyborach
do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej
w okręgu wyborczym nr 27

Na podstawie art. 221 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112, z późn. zm.)

Okręgowa Komisja Wyborcza w Bielsku-Białej podaje do wiadomości informację
o listach kandydatów na posłów zarejestrowanych w okręgu wyborczym nr 27
w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej,
zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.

Lista nr 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość — KW Prawo i Sprawiedliwość
1. SZWED Stanisław
poseł na Sejm RP, zam. Grodziec, członek Prawa i Sprawiedliwości.
2. CZABAŃSKI Krzysztof
dziennikarz, zam. Warszawa, nie należy do partii politycznej.
3. FALFUS Jacek Eugeniusz
poseł na Sejm RP, zam. Kozy, członek Prawa i Sprawiedliwości.
4. MATUSZNY Kazimierz Władysław
poseł na Sejm RP, zam. Milówka, członek Prawa i Sprawiedliwości.
5. PIĘTA Stanisław Jan
poseł na Sejm RP, zam. Bielsko-Biała, członek Prawa i Sprawiedliwości.
6. WICIAK Magdalena Maria
politolog, zam. Żywiec, członek Prawa i Sprawiedliwości.
7. GAŻA Grzegorz Krzysztof
przedsiębiorca, zam. Pszczyna, członek Prawa i Sprawiedliwości.
8. WAŁACH Monika Irena
muzyk, zam. Jaworzynka, nie należy do partii politycznej.
9. DZIERŻAWSKI Witold Marek
politolog, zam. Ochaby Wielkie, członek Prawa i Sprawiedliwości.
10. BINDA Andrzej Marcin
przedsiębiorca, zam. Leśna, nie należy do partii politycznej.
11. JĘDRASZEWSKA Alicja Maria
lekarz pediatra, zam. Buczkowice, nie należy do partii politycznej.
12. SADLIK Anna Barbara
technik ekonomista, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
13. MALCHER Aleksander Franciszek
mechanik maszyn i urządzeń rolniczych, zam. Piasek, członek Prawa i Sprawiedliwości.
14. POKUSA Marcin Jan
muzyk zam. Ślemień, członek Prawa i Sprawiedliwości.
15. BALCEREK Grażyna
ekonomista, zam. Czernichów, nie należy do partii politycznej.
16. ZIPSER Monika Helena
studentka, zam. Wilkowice, członek Prawa i Sprawiedliwości.
17. MAZUR Katarzyna Ewa
przedsiębiorca, zam. Pogwizdów, członek Prawa i Sprawiedliwości.
18. KRAUS Urszula
nauczycielka, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
 
 
Lista nr 2 Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza — KW Polska Jest Najważniejsza
1. STACHURA Maciej Jurand
dziennikarz, zam. Katowice, nie należy do partii politycznej.
2. ZATORSKI Wojciech Tomasz
przedsiębiorca, zam. Pszczyna, nie należy do partii politycznej.
3. LITWIN Marcin Karol
inżynier ochrony środowiska, zam. Bielsko-Biała, członek Polska Jest Najważniejsza.
4. KOKOLUS Anna Justyna
politolog, zam. Dąbrowa Górnicza, nie należy do partii politycznej.
5. FELIŃSKI Jan Grzegorz
przedsiębiorca, zam. Rybarzowice, nie należy do partii politycznej.
6. KUFEL Magdalena Teresa
pielęgniarka, zam. Jaworze, nie należy do partii politycznej.
7. STWORA Krzysztof
murarz zam. Bujaków, nie należy do partii politycznej.
8. ZABIEGLIŃSKA Gabriela Maria
studentka, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
9. LASZCZAK Ewelina
pilot wycieczek zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
10. MICHALEC Karolina Anna
lekarz weterynarii, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
11. KANIK Ireneusz Piotr
specjalista ds. przedsiębiorczości, zam. Czechowice-Dziedzice, nie należy do partii politycznej.
12. JADWISZCZOK Sonia Teresa
lekarz medycyny, zam. Ruda Śląska, nie należy do partii politycznej.
 
 
Lista nr 3 Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej — Komitet Wyborczy SLD
1. MARSZAŁEK Andrzej
przedsiębiorca, zam. Żywiec, członek SLD.
2. KOTKOWSKA Bożena Teresa
nauczycielka informatyki, zam. Bielsko-Biała, członek UP.
3. BRUDNY Alfred
nauczyciel, zam. Simoradz, członek SLD.
4. SEREDYŃSKA-TARGOSZ Janina Wanda
ekonomista, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
5. RUSIN Agata Katarzyna
funkcjonariusz policji, zam. Rybarzowice, nie należy do partii politycznej.
6. REPETA Paweł Jacek
politolog, zam. Wola, członek SLD.
7. KOCHUTEK Grażyna Irena
emeryt, zam. Cieszyn, nie należy do partii politycznej.
8. BANOT Aleksandra Ewa
nauczycielka akademicka, zam. Cieszyn, członek Zielonych 2004.
9. GĘGA Lidia Maria
przedstawiciel handlowy, zam. Pewel Mała, członek SLD.
10. PAPIERNIAK Anna Małgorzata
handlowiec, zam. Dąbrowa Górnicza, członek KPEiR.
11. NIEDZWIEDZKI Łukasz Andrzej
menedżer, zam. Ćwiklice, członek SLD.
12. DURTAN Tomasz
menedżer, zam. Bestwina, członek SLD.
13. BRANDYS-CHWASTEK Katarzyna Ewa
prawnik, zam. Ustroń, członek SLD.
14. KLIŚ Henryka Anna
pracownik biurowy, zam. Żywiec, członek SLD.
15. SZWEDA Zygmunt Jan
rehabilitant, zam. Goczałkowice-Zdrój, nie należy do partii politycznej.
16. PASIK Mariusz Jerzy
inżynier mechanik, zam. Bielsko-Biała, członek SLD.
17. MRÓZ Krystian
przedsiębiorca, zam. Skoczów, członek SLD.
18. JONKISZ Jarosław Andrzej
ekonomista, zam. Rajcza, członek SLD./td>
 
 
Lista nr 4 Komitet Wyborczy Ruch Palikota
1. GÓRCZYŃSKI Artur Robert
pracownik socjalny, zam. Sosnowiec, członek Ruchu Palikota.
2. WIŚNIOWSKI Krzysztof Dariusz
przedsiębiorca, zam. Cieszyn, członek Ruchu Palikota.
3. PŁOSZCZYCA Kamila Magdalena
nauczycielka, zam. Wola, członek Ruchu Palikota.
4. KUBICKA Iwona
nauczycielka, zam. Bielsko-Biała, członek Ruchu Palikota.
5. TOBIASIEWICZ Stefan Stanisław
inżynier organizacji i zarządzania, zam. Bielsko-Biała, członek Ruchu Palikota.
6. MAREK Sylwia Jadwiga
informatyk, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej, popierana przez Ruch Palikota.
7. CHMURA Anna Zofia
krawcowa, zam. Gilowice, członek Ruchu Palikota.
8. JANKOWSKI Piotr Krzysztof
fizjoterapeuta, zam. Goczałkowice-Zdrój, nie należy do partii politycznej, popierany przez Ruch Palikota.
9. KUBICKA-MACULEWICZ Jolanta Anna
pedagog, zam. Srebrna Góra, nie należy do partii politycznej, popierana przez Ruch Palikota.
10. CIEŚLAR Izabela Anna
politolog, zam. Ustroń, członek Ruchu Palikota.
11. BOCZARSKI Artur Stanisław
technik mechanik, zam. Żywiec, członek Ruchu Palikota.
12. KOSTRZEWA Anna Janina
krawcowa, zam. Wieprz, członek Ruchu Palikota.
13. BAJOR Ryszard Stanisław
technik mechanik, zam. Bielsko-Biała, członek Ruchu Palikota.
14. LEKKI Irena Teresa
sprzedawca, zam. Katowice, nie należy do partii politycznej, popierana przez RACJĘ Polskiej Lewicy.
15. CZAJKOWSKI Michał Władysław
przedstawiciel handlowy, zam. Ustroń, członek Ruchu Palikota.
16. CIENIAK Janusz Bronisław
technik mechanik, zam. Ustroń, członek Ruchu Palikota.
 
 
Lista nr 5 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe — Komitet Wyborczy PSL
1. ORMANIEC Marian Albin
inżynier rolnictwa, zam. Gilowice, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego.
2. BADOWSKA Joanna Teresa
lekarz - reumatologia, zam. Bestwina, nie należy do partii politycznej.
3. SZEMLA Mirosław Stanisław
ekonomista, zam. Rybarzowice, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego.
4. KOŻUSZNIK Danuta Maria
nauczycielka technologii informacyjnej, zam. Cieszyn, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego.
5. DUCIN Ryszard
nauczyciel historii, zam. Sopotnia Mała, nie należy do partii politycznej.
6. BRANDYS Marian Piotr
inżynier geodeta, zam. Miedźna, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego.
7. PILARZ Izabela Anna
pielęgniarka, zam. Bystra, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego.
8. LUKASEK Lidia Anna
ekonomista, zam. Rudołtowice, nie należy do partii politycznej.
9. GRZYB Andrzej Bernard
inżynier rolnictwa, zam. Bielsko-Biała, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego.
10. KUCHARCZYK Stanisław Wojciech
prawnik, zam. Łodygowice, nie należy do partii politycznej.
11. GAZUR Jan Franciszek
technik ekonomista, zam. Koniaków, nie należy do partii politycznej.
12. BIENIEK Maciej
rolnik, zam. Ochaby Wielkie, nie należy do partii politycznej.
13. WIERZBINKA Katarzyna Zofia
lekarz weterynarii, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
14. LEGIERSKA Aleksandra
nauczycielka fizyki i astronomii, zam. Rajcza, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego.
15. WENGLORZ Halina Stefania
pielęgniarka, zam. Kaczyce, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego.
16. ZACHRAJ Jan Jerzy
rolnik, zam. Pielgrzymowice, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego.
17. STASZEK Jacek Stanisław
technik mechanik, zam. Rudzica, nie należy do partii politycznej.
18. KLIŚ Jerzy Roman
historyk, zam. Żywiec, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego.
 
 
Lista nr 6 Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 — Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80
1. RAJBA Mariusz Jarosław
ekonomista, zam. Szczyrk, nie należy do partii politycznej.
2. SMOLNY Monika
handlowiec, zam. Wilkowice, nie należy do partii politycznej.
3. PRZEWOŹNIK Tomasz Dariusz
ekonomista, zam. Czechowice-Dziedzice, nie należy do partii politycznej.
4. BISTYGA Aleksandra Dorota
nauczycielka, zam. Buczkowice, nie należy do partii politycznej.
5. DZIADKOWIEC Paweł Andrzej
ekonomista, zam. Jawiszowice, nie należy do partii politycznej.
6. KWAŚNIK Anna Patrycja
menedżer, zam. Kozy, nie należy do partii politycznej.
7. BYLOK Bogdan Piotr
geodeta, zam. Skoczów, nie należy do partii politycznej.
8. LUTER Justyna Teresa
pielęgniarka, zam. Wieprz, nie należy do partii politycznej.
9. TLAŁKA Marcin Sebastian
handlowiec, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
10. NOWAK Elżbieta Maria
handlowiec, zam. Dankowice, nie należy do partii politycznej.
11. LEMAŃSKI Tadeusz
technik mechanik, zam. Bestwina, nie należy do partii politycznej.
12. BAUR Marlena Ilona
pracownik biurowy, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
13. WIĘCŁAWEK Stanisław Marian
kierowca, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
14. CZARNECKA Monika
księgowa, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
15. JASIŃSKI Robert Przemysław
budowlaniec, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
16. TLAŁKA Rozalia Małgorzata
pielęgniarka, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
17. ZAWADA Franciszek
monter, zam. Bielowicko, nie należy do partii politycznej.
18. MAŁYSZ Iwona Izabela
ekonomista, zam. Katowice, nie należy do partii politycznej.
 
 
Lista nr 7 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP — KW Platforma Obywatelska RP
1. NYKIEL Mirosława
przedsiębiorca, zam. Bielsko-Biała, członek Platformy Obywatelskiej RP.
2. KOWALSKI Sławomir Stanisław
nauczyciel, zam. Piasek, członek Platformy Obywatelskiej RP.
3. TRYBUŚ Aleksandra Barbara
nauczycielka, zam. Cieszyn, członek Platformy Obywatelskiej RP.
4. WYKRĘT Adam
przedsiębiorca, zam. Bielsko-Biała, członek Platformy Obywatelskiej RP.
5. PĘPEK Małgorzata Anna
ekonomista, zam. Ślemień, członek Platformy Obywatelskiej RP.
6. GLUZA Czesław Tadeusz
socjolog, zam. Wisła, członek Platformy Obywatelskiej RP.
7. KRĘCICHWOST Lucyna Maria
menedżer, zam. Bielsko-Biała, członek Platformy Obywatelskiej RP.
8. ŁACIAK Stanisław
kierownik rozdzielni gazu, zam. Szczyrk, członek Platformy Obywatelskiej RP.
9. KOMOR Klaudiusz Stanisław
lekarz medycyny - kardiolog, zam. Bielsko-Biała, członek Platformy Obywatelskiej RP.
10. BŁASZCZYK Bernard
adwokat, zam. Świętochłowice, członek Platformy Obywatelskiej RP.
11. KĘDRACKA Karolina Klaudia
studentka, zam. Żywiec, członek Platformy Obywatelskiej RP.
12. MASNY Sławomir
handlowiec, zam. Międzyrzecze Górne, członek Platformy Obywatelskiej RP.
13. CZAPIGA Cezary Józef
przedsiębiorca, zam. Czechowice-Dziedzice, członek Platformy Obywatelskiej RP.
14. KANIA Anetta Maria
specjalista ds. marketingu, zam. Bielsko-Biała, członek Platformy Obywatelskiej RP.
15. RYPLEWICZ Rafał Paweł
student, zam. Bielsko-Biała, członek Platformy Obywatelskiej RP.
16. KIERPIEC Anna
urzędnik samorządowy, zam. Kobiernice, członek Platformy Obywatelskiej RP.
17. HERMA Jerzy Andrzej
ekonomista, zam. Cieszyn, członek Platformy Obywatelskiej RP.
18. PILCH Klaudia Monika
przedsiębiorca, zam. Warszawa, nie należy do partii politycznej.
 
 
Lista nr 10 Komitet Wyborczy Prawica
1. MOTYKA Władysław
historyk, zam. Milówka, członek Prawicy Rzeczypospolitej.
2. ZAJĄC Henryk
przedsiębiorca, zam. Żywiec, członek Stronnictwa "Piast".
3. WNĘTRZAK Grzegorz Piotr
nauczyciel, zam. Bielsko-Biała, członek Prawicy Rzeczypospolitej.
4. MLECZKO Katarzyna
bankowiec, zam. Kozy, nie należy do partii politycznej.
5. DEMSKI Jan Władysław
technik geolog, zam. Kaczyce, członek Prawicy Rzeczypospolitej.
6. PISZCZEK Bogumiła Magdalena
emerytowana nauczycielka, zam. Kobiór, członek Stronnictwa "Piast".
7. BENECIK Ewa Anna
handlowiec, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
8. MIODOŃSKI Mirosław Jerzy
historyk, zam. Żywiec, członek Prawicy Rzeczypospolitej.
9. KASTELIK Rafał Franciszek
inżynier automatyk, zam. Gilowice, nie należy do partii politycznej.
10. ŚCIESZKA Urszula Maria
emerytowana nauczycielka, zam. Żywiec, nie należy do partii politycznej.
11. LELEK Ewa Anna
informatyk, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
12. PEŁKA Paweł
nauczyciel, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
13. MYNARSKI Marek Franciszek
socjolog, zam. Bielsko-Biała, członek Stronnictwa "Piast".
14. STASINOWSKA Małgorzata
bankowiec, zam. Kalna, nie należy do partii politycznej.
15. DOBOSZ Ryszard
przedsiębiorca, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.
16. POLLAK Rajmund Henryk
inżynier mechanik, zam. Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej.

 
  Przewodnicząca
Okręgowej Komisji Wyborczej
 
(-) Elżbieta Libera-Niesporek

Powrót

Ukryj komentarz

Komentarz

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:OBWIESZCZENIE OKW w Bielsku-Białej z dnia 12 września 2011 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na posłów w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w okręgu wyborczym nr 27
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy w Zebrzydowicach
Informację opublikował:Piotr Gęsior
Data publikacji:27.09.2011 12:36
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Piotr Gęsior
Data aktualizacji:27.09.2011 22:45
Liczba wyświetleń dokumentu: 206